Blachodachówka

Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych…itp.

Blachodachówka profilowana jest z blachy dwustronnie ocynkowanej i powlekanej kilkoma warstwami lakieru, co gwarantuje jej długowieczność.

Blachodachówka należy do najbardziej ekonomicznych pokryć dachowych. Dzięki swej niewielkiej wadze (ok.4,7 kg) nie wymaga zastosowania ciężkiej konstrukcji więźby, co przekłada się m.in. na mniejsze zużycie drewna. Ciężar ma również znaczenie podczas renowacji starych dachów, których konstrukcję nieco już nadszarpnął czas.

Szeroka gama kolorów i możliwości dopasowania blachodachówki do różnych płaszczyzn pozwala na dostosowanie dachu do elewacji i otoczenia. Dzięki produkowaniu arkuszy na konkretną długość odpady ograniczone sa do minimum. Ułożenie pokryć blaszanych należy do jednych z najtańszych i najszybszych. Blachodachówki firmy BLACHY PRUSZYŃSKI mają od 10 do 40 lat gwarancji (długość gwarancji zależy od rodzaju powłoki oraz warunków gwarancji CONFIDEX).

 

Zobacz blachy dachówkowe z naszej oferty

kron_dachowka

Kron

Nowoczesny kształt nadaje budynkom, w których dach pokryty został blachodachówką KRON indywidualny charakter.

szafir_dachowka

Szafir

Klasyczny kształt imitujący tradycyjną dachówkę ceramiczną. Produkowana jest w dwóch wariantach długości modułu 350 i 400 mm.

rubin_plus_dachowka

Rubin Plus

Kształt opracowany z uwzględnieniem wysokich walorów estetycznych oraz doskonałych parametrów użytkowych.

optima_arad_dachowka

Optima Arad

Blachodachówka produkowana na konkretną długość. Arkusze montowane są klasycznie jak pozostałe blachodachówki w ofercie firmy Blachy Pruszyński. 

arad_premium_dachowka

Arad Premium

Blachodachówka dostarczana jako panele z gotowymi otworami montażowymi, pomyślana w ten sposób aby żaden wkręt nie zakłócił harmonii połaci dachowej. Pokrycie dostępne wyłącznie w powłoce PURMAT z 30-letnią gwarancją

regle_dachowka

Regle

Nowe pokrycie w ofercie stanowiące odpowiedź na coraz popularniejszy trend budowania domów z bali, zajazdów i restauracji o charakterze regionalnym.

karpiowka_dachowka


Karpiówka

Kształt opracowany z uwzględnieniem wysokich walorów estetycznych oraz doskonałych parametrów użytkowych.