Blachodachówka Karpiówka

To najbardziej oryginalna blachodachówka w Polsce, produkowana według innowacyjnej technologii. Posiadakarpiowka specjalnie uformowany rowek kapilarny, który umożliwia idealne składanie i przyleganie do siebie arkuszy na powierzchni dachu jednocześnie maskując miejsca połączeń połaci oraz rynienki przelewowe, które zapewniają szczelność. Wyglądem imituje pokrycie z dachówki ceramicznej, choć jest o wiele lżejsza, dzięki czemu można nią pokrywać dachy starych budynków bez nadmiernego obciążania konstrukcji i łatwo ją wkomponować w istniejące realizacje z tradycyjnej karpiówki. Przeznaczona jest do wszystkich rodzajów dachów o kącie nachylenia min. 30°.

Karpiówka charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych (opady, grad, śnieg, promienie UV, niskie i wysokie temperatury) dzięki dużej zawartości ocynku – nie mniej niż 275g/m2, oraz gwarantowanej grubości 0,5 mm, blachodachówka wykazuje się świetną wytrzymałość na działanie korozji. Jeżeli chcą Państwo nadać swojemu budynkowi niepowtarzalny charakter i unikalny wygląd, nie wydając przy tym majątku, jest to produkt skierowany do Was. Każdy dach pokryty blachodachówką Karpiówką wyglądać będzie ekskluzywnie i ponadczasowo.

Galeria

Inne blachodachówki z naszej oferty

blachodachowka_szafir

Szafir

Klasyczny kształt imitujący tradycyjną dachówkę ceramiczną. Produkowana jest w dwóch wariantach długości modułu 350 i 400 mm.

kron

Kron

Nowoczesny kształt nadaje budynkom, w których dach pokryty został blachodachówką KRON indywidualny charakter.

rubin plus

Rubin Plus

Kształt opracowany z uwzględnieniem wysokich walorów estetycznych oraz doskonałych parametrów użytkowych.

optima_arad

Optima Arad

Blachodachówka produkowana na konkretną długość. Arkusze montowane są klasycznie jak pozostałe blachodachówki w ofercie firmy Blachy Pruszyński.

arad_premium

Arad Premium

Blachodachówka dostarczana jako panele z gotowymi otworami montażowymi, pomyślana w ten sposób, aby żaden wkręt nie zakłócił harmonii połaci dachowej.

regle

Regle

To nowe pokrycie w ofercie stanowiące odpowiedź na coraz popularniejszy trend budowania domów z bali, zajazdów i restauracji o charakterze regionalnym

TUR

TUR

Blachodachówka panelowa TUR dostępna jest w postaci jedno i dwumodułowych paneli. Nowy kształt to rozszerzenie dotychczasowej, najbogatszej na rynku oferty pokryć modułowych. Blachodachówki panelowe dostępne są od ręki i idealnie sprawdzają się jako pokrycia dachów o skomplikowanej połaci, gwarantując  minimalną ilość odpadów.