Blachodachówka KRON

Nowoczesny kształt nadaje budynkom, w których dach pokryty został blachodachówką KRON indywidualny charakter. Blachodachówka KRON została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2005. Kształt blachodachówki została opracowany został przez Pruszyński Sp z o.o. i jest chroniony

STRONA PRODUCENTA

Galeria

Inne blachodachówki z naszej oferty

blachodachowka_szafir

Szafir

Klasyczny kształt imitujący tradycyjną dachówkę ceramiczną. Produkowana jest w dwóch wariantach długości modułu 350 i 400 mm.

rubin plus

Rubin Plus

Kształt opracowany z uwzględnieniem wysokich walorów estetycznych oraz doskonałych parametrów użytkowych.

optima_arad

Optima Arad

Blachodachówka produkowana na konkretną długość. Arkusze montowane są klasycznie jak pozostałe blachodachówki w ofercie firmy Blachy Pruszyński.

arad_premium

Arad Premium

Blachodachówka dostarczana jako panele z gotowymi otworami montażowymi, pomyślana w ten sposób aby żaden wkręt nie zakłócił harmonii połaci dachowej.

regle

Regle

To nowe pokrycie w ofercie stanowiące odpowiedź na coraz popularniejszy trend budowania domów z bali, zajazdów i restauracji o charakterze regionalnym

karpiowka

Karpiówka

To najbardziej oryginalna blachodachówka w Polsce, produkowana według innowacyjnej technologii. Posiada specjalnie uformowany rowek kapilarny.

TUR

TUR

Blachodachówka panelowa TUR dostępna jest w postaci jedno i dwumodułowych paneli. Nowy kształt to rozszerzenie dotychczasowej, najbogatszej na rynku oferty pokryć modułowych. Blachodachówki panelowe dostępne są od ręki i idealnie sprawdzają się jako pokrycia dachów o skomplikowanej połaci, gwarantując  minimalną ilość odpadów.