Okna dachowe ROTO

Roto to więcej swobody i więcej komfortu na poddaszu, niezależnie od tego, czy chodzi o budowę nowego domu, jego remont czy renowację. Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie stwarza połączenie każdego poddasza i okien dachowych Roto. Dzięki nim idealne doświetlenie i niepowtarzalny klimat wnętrza idą w parze z energooszczędnością.

Okna dachowe ROTO z naszej oferty

Uchylno-wysokoosiowe okno dachowe Designo R8

Okno Designo R8 zajmuje szczególne miejsce wśród wszystkich okien dachowych Roto. Dzięki podwójnemu systemowi otwierania sterowanemu jedną klamką wyróżnia się najwyższą funkcjonalnością oraz niezwykłą energooszczędnością.

Wysokoosiowe okno dachowe Designo R7

Okno wysokoosiowe Roto Designo R7 wyróżnia się w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi. Oś obrotu okna umieszczona jest w ¾ wysokości, dzięki czemu otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia”.

Obrotowe okno dachowe Designo R6

Designo R6 to klasyczne rozwiązanie, posiadające oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jedną klamką znajdującą się u dołu okna. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego oraz obniżonym montażem w dachu. Zaletą okna dachowego Designo R6 jest seryjnie zamontowany termo-blok WD.

Zdalnie sterowane okno Designo R6 RotoTronic

Okna dachowe Designo R6 RotoTronic doskonale sprawdzają się w miejscach trudno dostępnych oraz w konstelacjach wielokrotnych jako uzupełnienie okien dachowych Designo R8. Są wyposażone w napęd elektryczny, pozwalający na obsługę okna za pomocą przełącznika (RotoTronic E) lub pilota (RotoTronic EF).

Okno obrotowe RotoQ4

Nowoczesny design, wysoka jakość i energooszczędność – to cechy RotoQ. Drewniane okno RotoQ nowej generacji przekonuje sprytnymi rozwiązaniami.

Okno obrotowe Designo R4

Okno dachowe Designo R4 posiada oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jest jedną klamką znajdującą się u dołu okna.

Okno zdalnie sterowane Designo R4 RotoTronic

Okna dachowe Designo R4 RotoTronic doskonale sprawdzają się w miejscach trudno dostępnych oraz w konstelacjach wielokrotnych jako uzupełnienie okien dachowych Designo R7.

Okna specjalne

Zróżnicowane dachy oraz poddasza wymagają coraz częściej rozwiązań indywidualnych. Roto zapewnia szeroki wybór produktów, by w jak najlepszy sposób spełniać Państwa życzenia.

Wyłazy dachowe

Różnorodność powstających obecnie budynków wymaga szerokiego wyboru nie tylko okien dachowych, lecz także wyłazów dachowych, które zastosować można na poddaszach użytkowych, bądź niezamieszkanych.

Zobacz stronę producenta

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta ROTO i zapoznania się z pełną ofertą okien dachowych.