Dachówki Ceramiczne

Dachówka ceramiczna należy do absolutnej elity wśród materiałów budowlanych. Stosowana od tysiącleci nigdy nie wyszła z mody.

Duża ilość modeli i bardzo szeroka paleta barw czynią ją doskonałym materiałem zarówno dla budynków o tradycyjnej architekturze, jak i bardzo nowoczesnych. Jest to również materiał wyjątkowo trwały – właściwie ułożony może cieszyć wiele kolejnych pokoleń mieszkańców.

Wbrew obiegowej opinii dachówka ceramiczna wcale nie jest pokryciem znacznie droższym niż inne produkty. Szeroka gama modeli dostępnych na rynku pozwala znaleźć każdemu zainteresowanemu produkt odpowiadający mu cenowo. Korzystnie na koszty wpływa również fakt, iż jest to pokrycie bardzo proste w montażu i w zasadzie nie wymagające konserwacji.

Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu

dachowka-koramic-angoba

Koramic

Pokrycia dachowe wykonane z ceramiki budowlanej charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, a także długowiecznością.

creaton

Creaton

Wyjątkowa oferta dachówek ceramicznych CREATON wraz z systemem oryginalnych akcesoriów daje niezrównaną swobodę w projektowaniu wysoce zindywidualizowanych połaci dachowych.

foto_36_1421930302

Braas

Dachówki ceramiczne Braas produkowane są z najwyższej jakości surowców w sprawdzonej technologii. Sprawdzone na przestrzeni wieków – po dziś dzień synonim piękna i naturalnego bezpieczeństwa.